Hodowle Reproduktory Suki hodowlane Mioty Wystawy Chów i hodowla
Photos Regulamin rankingu Regulamin wystaw Standard Terminy wystaw Wyniki rankingu 2015 Wystawy zagraniczne 2016 Wyniki wystaw 2016

II Krajowa Wystawa NOWOFUNDLANDÓW i I Krajowa Wystawa LANDSEERÓW :
odbędzie się 27.08.2016 (sobota) w Ośrodek w Wawrzkowiznie.
Adres: Ośrodek w Wawrzkowiznie
97-400 Bełchatów Wawrzkowizna 1
Wystawę oceniać będzie sędzia Pan Daniele Poltri z Włoch

INFORMACJA O WYSTAWIE KLUBOWEJ-2016 .

Nr konta: 85 1160 2202 0000 0001 8690 1396
MilleniumBank, Związek Kynologiczny w Polsce ZG-Klub Nowofundlanda

ZGŁOSZENIE (ENTRY FORM) -NOWOFUNDLAND
ZGŁOSZENIE (ENTRY FORM) -LANDSEER

Jak co roku prosimy Państwa o fundowanie pucharów za RWN'15 : TABELA

Puchary za RWN 2015 Sumę jaką Państwo przeznaczycie na puchary prosimy wpłacać na konto : mBank 10 1140 2004 0000 3102 7515 8676, Ireneusz Lelonek z zaznaczeniem w tytule dla kogo puchar jest przeznaczony. Jednocześnie prosimy o e-mail do Przewodniczącej Klubu, salomea8@wp.pl informacją dla kogo puchary są przeznaczone. Jeśli ktoś z Państwa chce sam kupić puchar, wówczas prosimy o jego dostarczenie na wystawę, bądź wysłanie przeznaczonej, dowolnej kwoty na powyższe konto, z jednoczesnym mailem do Pani B.Taras, dla kogo puchar. W tabeli będzie zaznaczone jako "puchar". W tabeli można zamieszczać tylko jeden puchar/kwotę dla danego psa. Natomiast prywatnie każdy ma prawo do nagradzania swoich ulubionych psów.

Miło nam poinformować że tegorocznymi Sponsorami II Krajowej Wystawy NOWOFUNDLANDÓW i I Krajowej Wystawy LANDSEERÓWsą :

Bardzo dziękujemy.

* * * * *

ŚWIATOWA WYSTAWA PSÓW Rosja, Moskwa 23-26.06.2016

* * * * *

Terminy wystaw odbywających się poza granicami naszego kraju znajdą Państwo na stronie FCI : Wystawy w Europie